| teiubesc2 a întrebat:

Vreau statusuri mistoo! Fundita cat mai multe!

Răspuns Câştigător
| vladmR a răspuns:

Ce fac? Cum fac? treaba mea! vezi ca prinde invidie pe mine tarfa ta

Plina d` figuri ca ai c0b0rat din bmw`uu lui m0shuu, ti-ai dat ochii peste cap cand ai trecut p` langa mine. Tsi-as fi dat sh y0 doua peste cap, poate intselegeai mai bine.

Hai zdreanto iesi in fata, dai tuu` pofta d` viata. Arunca gesturi d` tarfa din tine, suge`0 cum stii` tuu` mai bine. Te ia cu el, tuu` ai vrt, dar el s`pisa p` tine, sh m` alege p` mine.

Lasa tarfele sa vorbeasca.Tu ai casa, ai nevasta.Da'le dracul de panarame ca umbla din floare`n floare.

Crezi ca Esti tenTaTie?
cand te *** nu simte nici o senzatie
se pisa pe tine. si ma alege tot pe mine.

PishamaS p voi de panarame ca umbla`ty din floare`n floare...dar numai ca voi nu sunteti albine ca ele umbla din floare in floare dar voi umblati din p*** in p***

Sh respeCt pentru cel care isi iubesTe mult femeia ` Dar sa fie fatta fina nu tarfa de mana a3a

Ce crezi mah ca Ma Faci GeloaSa? Nu Fraiere Nu ma intereseaza. Nu'mi Pasa Nici de tine Nici de EA. EsTy Chiar pRoSt Daca cReZi Asa. Haiii Te Pwpa Amika Ta!

Sunt eu mica, da`s a dracu`, nu stii ce ma duce capu!

Are `acel ceva`! E genul`de fata` care te`vrea.Dar` n-are nevoie de tine`!

Nu mai e Ea! Fetita ce tacea! Astazi iti spun PA, ieri poate imi pasa!; x

Barfele tale ma Lasa rece`, La pr0stie NIMENI nu te`ntrece`!

Nu-mi pasa mie ce zice lumea! Lumea e proasta si o sa fie intotdeauna!

TU sa Taci Cand Vorbesc eu! Nu` mi Place Sa Mintzi Cand Mint Si eu! Nu`mi Spune PA E Replica Mea.

.`Nu ma CunoSti. Spui Ca`s fitoasa.Te ascult atenT.chiar crezi ca-mi pasa? Cu tine vrea o noapte.Cu mine vrea o viata.Eu sunt iubita lui. tu esti o zdreanta!`

."M-ai Avut Dar M-ai Pierdut Cu TaRfe' Timpul Ti L-ai Petrecut. Acum Inapoi Tu Ma Doresti, Dar Nu Ma Vei Mai Gasi. Oricat De Mult Te-Ai Stradui"

Mi-e sila. Mi-e sila de tot. Lumea in care traiesc ma sufoca, ma scarbeste. Pana si tu, baiatul acela cu ochi blanzi si zambet cald, atat de familiar, ascunzi acea mediocritate si josnicie pe care o gasesti in toti!

Si-ti placea ca doua fete sa te iubeasca. Aveai acea siguranta. Dar cine esti tu? Copile!

Nu te urasc cum o fac de obicei oamenii raniti in amor, furiosi pe viata si pe ei. N-am sa incerc nici sa ma razbun, nici sa te recastig. Nici sa lupt pentru ceva ce n-a fost niciodata al meu, si care n-a meritat lacrimile mele.

Cu indiferenta ta m-ai facut si mai tare. Acum nu-ti convine dar incet, incet calc pe urmele tale.Si abia astept sa vezi si u ca indiferenta doare

Ce a fost al meu.acum e restul tau. Daca esti femeie tare, Fa'l sa-ti cada la picioare.T insala cu mine? Clar! Nu da 2 bani p tine.

Fa cumva sh? m? rgi mai d? parte`[] Sti` ca potsSi [] StY` ca se poatHe []Sa privesthi in spathe[] nu are rost `Nu 0 sa mai fie cE a fost`[]?

O lume de ****,bârfitori,informatori,curve, pe? ti? i turnatori! Eu tineam capu` sus cu prestigiu`? i tupeu`, multumind celui de sus! ahâ! Lui Dumnezeu!

Ia`ti dragul meu, toate curvele din lume. Daca n`ai vrut fata buna.Da sa nu te plangi la mine, cand altii o sa rada, de cine tii tu de mana!

Dk ai nevoie de mine nu sunt aici strig`o pe zreantza ta, poate ea isi face griji

Tu ajungi cu^va.Eu fata cuminte.Tu te **** cu toti.Eu numai cu unu.Tu s^gi pl la toti.Eu la nici unu`!

CrEzI cA ma pOtSi avea? crezi ca ma stii? crezi ca oricand ai chef, la mine poti veni? crezi ca as renunta la tot pentru tine? nu fraiere gandeste-te mai bine
C`am plecat, ca n`0o s `plec! Ce am ajuns n`0o sa`mi para rauu, lacrimi s` nu curga p` 0brazul meu, da`i in m0rtsii masii p` cei care mi-au vrt rauu! "

N`am uitat cat am plans, d` fapt cat am regretat, am realizat ca tot ce`i bun nu` tine mereuu` d` tine, retine! Dar nu` uita ca intr-un final orice rauu` e ucis de`un bine!

Zdrentsle`s invidi0ase,qrvele gel0ase,penalele jeg0ase! Va adunatsi mereu, mereu ca sa ma barfitsi la greu! Da` va t0rn benzina`n gura sa luatsi foc futu`va`n gura

mi-au gresit si mie multi si n`am explicatii.Da` fiecare se scotea! Dadea vina pe altii! Nu mai sunt copilu` cu slabiciuni de altadata! Acum sunt slabiciunea altora c`am caracter de piatra!

Ba, ma vezi? Te cred.Ma crezi? Te-aud. M-asculti? Te vad. Esti praf

Nici sticlele de alcool, nici fumurile, nici prafurile, nici alte fete.nu te vor face sa uiti tot ce a fost intre ochii tai si-ai mei

Ele imi raspund la telefon indiferent de situatie, in orice ora din noapte si imi spun: Calmeaza`te! Ele nu o sa imi spuna niciodata:" ne despartim.

Pentru ea el eclipsa mereu orice alt baiat Caci vedea in el un suflet sincer si devodat Il facea sa rada in cel mai trist moment L-a facut sa prinda viata cand privea absent

Si tine`mi bine minte numele, ca s`ar putea sa-l auzi prin toate partile, si n`ai sa uiti niciodata ca ai fost cu mine, du`te draq.de la mine pentru tine

Erau fericiti si unul pe altul se iubeau,toata lumea era invidioasa pentru ce traiau,putinul pe care il aveau il imparteau

Iti place zambetul meu si chipul meu de copil iti place cum arat, Iti place al meu stil. Iti place ca n`am figuri si ca sunt naturala, Iti place ca exist si ca sunt reala? [; x]"

cHiAr DaK Sunt toT tImPuL cU ZaMbEtUl Pe bUzE nu InSeAmNa ca Sunt fErIcItA Ci Doar InCeRc Sa PrIvEsC iNaINtE sI sa lAs tReCuTuL iN uRmA!

[Cum vrei, poate nu vreau eu.`Si daca ai sa pleci,stiu ca ai sa te intorci mereu!]~*

Nu am comori,dar am prieteni care ma suna:``Te pup nana, Ai grija de tine, Noapte buna[]

Ai avuth vreodatha in viata tha o fata pe care s`o visezi sh noaptea? Sa nu`ty imaginezi viata fara ea sa te doara in 14 de alta?

Brunetele Au O Reputatie De Femei Misterioase Puternice Uneori Reci Si Calculate

1 răspuns:
| Bogdan01234 a răspuns:

Este unul singur dar poate spune foarte multe happy parerea mea este ca este mai aparte.

Dream as if you'll live forever, Live as if you'll die today happy