| teddy07 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri mistoo si noi. va rog :X

Răspuns Câştigător
| Cr3aT2a a răspuns:

Barbatul se naste intre picioarele femeii si tot restul vietii lui lupta sa ajunga din nou acolo, pentru ca nicaieri nu-i mai frumos ca acasa
O sa iubesc ce-mi place. O sa uit ceea ce ma doare. Nu o sa iert ceea ce mi se greseste. O sa fiu buna cu cine merita! Si rea cu cine trebuie!
As vrea sa te uit. As vrea sa nu mai simt nimic pentru tine. As vrea sa nu mai plang dupa tine. As vrea ca fiecare lacrima de-a mea sa te faca sa vezi cat de mult tin eu la tine
Cum e cand persoana iubita te ignora? Cum e cand pe cel care-l placi pe alta o adora? Inima iti plange, dar nu ai ce sa faci. Iti vine sa urli, dar te abtii si taci
Daca timpul ar fi precum o carte as deschide si as citi. Plangand, as rupe paginile in care sta scris trecutul meu, trecutul tau, trecutul nostru, si le-as da foc. Cenusa as arunca-o in vant. Nu vreau sa mai stiu de durerea provocata
Parca noi fetele suntem facute sa suferim. Iubim pe cineva, cineva care, care...cineva caruia nu-i pasa.

1 răspuns:
| Nutzzuboy a răspuns:

Viata e plina de C*cat, si tu esti plin de viata.