| Papita14854 a întrebat:

Buna,vreau un sfat,cum sa fac sa indepartez o prietena(cea mai buna prietena) adică ea nu prea ma mai baga in seama așa ca m-am decis sa nu o mai bag nici eu pe ea,înainte când eram mai mici eram de nedesparțite iar acum parca suntem una cu alta straine, in fine aș vrea un sfat cum sa o indepartez sau daca e bine sa fac asta sau cum sa o apropi de mine iar, va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| CVane a răspuns:

Cam prin asta am trecut si eu, cei mai buni prieteni de la 2 ani pana la 12, dupa strainii.Pur si simplu nu o mai baga in seama.

| stefi26 a răspuns:

Evito si tu pentru a medita si PROBABIL ca veti fi iar prietene

| Selima a răspuns:

Anturaj diferit