| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau un sfat. Orice! Maine dau teza la mate, si cum sa spun...nu e materia mea favorita, si nici nu ma prea pricep. Ce sa fac sa nu mai am atatea emotii? Funda! tongue

Răspuns Câştigător
| alexutza_8188 a răspuns:

Salut! si eu am dat tezele si am avut multe emoti, inainte sa incepi teza gandeste-te ca tot ce ai invatat o sa iti fie de folos si ai incredere in tine! O sa vazi ca dupa ce incepi sa rezolvi subiectul o sa iti treaca emotiile si chiar daca matemetica nu este materia ta preferata o sa stii!
Succes!
O sa iti tin pumnii stransi!
(ceva, o fundita?)

7 răspunsuri:
| L7L a răspuns:

laughing ai emoti? ce clasa esti?happy

| dulkika a răspuns:

Eu am avut-o azi, dar trebuie sa fii calma e ca un fel de test normal.

| Andraanda a răspuns:

Pai te gandesti sau iti imaginezi ca si cum ai da un teste simpluhappy
nu trebuie sa ai emotzii pentru ca nici eu nu`s ashaa buna cu matematicaa si eu am avut emotzii prima data dar mi-am imaginat ca nu e nu stiu ce mare chesti ca si cum ar fi un teste de recapitulare happy... Sper ca te-am ajutat! si succeswinking

| squarehead a răspuns:

Mananca ciocolata inainte... ajutahappy

| lariisa99 a răspuns:

Invata! asa o sa fii sigura pe tine! uitate in oglinda si spuneti ca poti reusi si ca esti perfecta

| ViorelaVio a răspuns:

Buna in primul rand si eu am dat teza saptamana trecuta si am avut muuuulte emotii, poti sa te relaxezi facand niste probleme, daca sta nu te ajuta poti bea un ceai cu lamaie si miere care sigur te va calma si iti va da un somn frumos...
P. S:daca ai un coleg destept langa tine sau care pricepe cat de cat nu ezita sa tragi putin cu ochiul chiar si pentru autoverificare big grin A si inca ceva succes!

| Crynutza_5332 a răspuns:

Sa aflii cat ai luat la romanalaughing