| Curiozitate a întrebat:

vreau un status care sa atraga atentia unnui baiat mai jmecheras care vrea sa stea cu mine:-x ceva de genul ca eu nu sunt ca cele cu care a stat el sau alte chestii Dau fundita promitt:X

3 răspunsuri:
| stefania1997 a răspuns:

Asta caut si eu. dar nu gasesc

| Curiozitate explică (pentru stefania1997):

Offlaughing trebuie sa fie cineva sa stie si cu siguranta il va posta aici si o sa primeasca fundita:-x Astfel ne va ajuta pe amndoua:-x

| Alexxxaa a răspuns:

I love you puiutzul meu
Sa te kiss am vrut mereu
Maybe it is very greu?
Can i kiss you just o data?
Si later s-o facem lata?
You pe mine ma prostesti
It's not hard sa ma yubesti

Imi place cand ma subestimati pentru ca sunteti asa simpatici cand ramaneti cu gura cascata!batting eyelashes

Când erai mica era '' That special toy '', acum e '' That special boy ".

Daca femeile au probleme cu parcarea este din cauza ca barbatii le mint despre cât înseamna 20 de cm.

TotsSi baietii dp` tine zbiaraa Ca ai cu cee esti criminalaaabatting eyelashes:X

Ok, taie`o, pleaca, cara`te, dispari, zbori, sterge`o, calc`o, evapora`te, mori! Fa`te scrum, arzi in culori, stinge`te si sufla`te singura ca-mi dai fiori ''

Nu esti urata, nu, hai incearca. pleaca, e frumos afara, sigur o sa-ti placa!

Astia`s ai draq frate, da` sunt marfa rau!

Bai frate, fa si tu o fapta buna, spune`i aleia care`ti suge *** sa taca din gura!

Simpla în cel mai complex m0d,timida cu un tupeu fantastic, energica într.o lene n0t0rie,zapacita în cel mai serios m0d,0ptimista în cel mai pesimist m0d p0sibil,rea dar totusi buna!

Si-mi spune toata lumea ca sunt a dracului de rea. Dar nimeni n-are nicio idee ce m-a facut sa devin asa!

Si daca ai plecat ce pot sa fac? Crezi ca timpul sta in loc pentru plecare ta?hee hee

? i-ai gasit alta, doar sunt destule! Nu e vina ei ca o folose? ti sa ma rane? ti? i din pacate, nu prea reu? e? ti.

Javra ca a ta, nu a mai vazut nici Dorobantu'! laughing

Mi-ai calcat inima in picioare, si eu a curvei tale!winking

Ce pustoaica buna.I-a innebunit pe toti.e frumoasa..Parinti ei nu ar trebui s-o mai lase sa iasa din casa!

Esti cea mai tare din cartier, cea mai dulce de pe strada,…Si toata lumea spune ca esti cea mai tare fata,…Ai un stil aparte, esti unicata,.Te porti cum iti place dar mereu esti eleganta!

Te faci ca nu faci intentionat.Dar fiecare miscare e tare, de fapt!

Acum e boboaca si o arde cu toti vagabontiibatting eyelashes`. deci nu mai spera la ea love struck`

Nu`s in top 10. Dar sunt la zdreanta ta in Top Friends! :*

Intr.o zi o sa iti aduci aminte de mine.te asigur :*`.

E timpul sa facem lucrurile asa cum le fac ei. Ne prefacem ca suntem indragostite de ei, ne jucam putin, iar apoi cand nu se asteapta, ii lasam balta si ne comportam ca si cum nu s-ar fi intamplat nimic.

Cu cat mai grea este batalia, cu atat mai dulce e victoria.

Eu sunt genul de fata care, daca vrea, te poate innebuni si cu hainele pe ea.

Scumpo nu te grabi sa crezi ca-i castigat. Adevaratul razboi de-abia acum incepe.

Daca te vreau nu inseamna neaparat ca am nevoie de tine.

Asa sunt eu. Cateodata plina de figuri, iar alteori cea mai de treaba fata. Accepta-ma asa sau pleaca.

Am invatat sa-mi apar interesele, fa zdreant`o si crede`ma, n`ai vrea sa`mi stai in cale!

Poate ca nu sunt perfecta, dar cu siguranta sunt mai buna decat ea.