| Curiozitate a întrebat:

:-xvreau un status care sa atraga atentia unnui baiat mai jmecheras care vrea sa stea cu mine:-x ceva de genul ca eu nu sunt ca cele cu care a stat el sau alte chestii Dau fundita promitt

Răspuns Câştigător
| chukymik a răspuns:

Te voi iubi la nesfarsit…:X
Unul pe altul ne-am gasit.
Si de cand am iubirea tah.
Ce fericita`i viata m3a…:X

Trebuie sa stii cand se incheie o etapa din viata ta. Daca te incapatanezi sa ramai mai mult decat e necesar, pierzi bucuria de a trai si sensul vietii….

Esti patetic si uh stii.Nu mai cred in jucarii ….uh mereu crezi ca pun bothu`.hai k`o faci pe idiothu!

" Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva…. "

" Daca vrei soare, asteapta rasaritul; daca vrei curcubeul, asteapta ploaia; daca vrei zapada, asteapta iarna. Dar daca ma vrei langa tine, nu astepta, spune-mi! "

" Pentru iubire nu se multumeste, in consecinta, n-o sa iti multumesc nici eu. Doar te iubesc sublim si nebuneste, atat de pur, total, nepamantesc… "

Sper ca ti-au fost de folos. Te-am pupat :*!

| robyca a răspuns (pentru chukymik):

Si eu ti-as da funda tongue

1 răspuns: