| Curiozitate a întrebat:

:-xvreau un status care sa atraga atentia unnui baiat mai jmecheras care vrea sa stea cu mine:-x ceva de genul ca eu nu sunt ca cele cu care a stat el sau alte chestii Dau fundita promitt:X

Răspuns Câştigător
| SaveTheNature a răspuns:

Daca ele nu au fost ceea ce cautai.Nu renunta.Adevarata dragoste poate fi langa tine!

1 răspuns:
| OanaR a răspuns:

Am viata roz:Xhee hee... vreau un baiat care sa ma iubeasca, nu un golan sa ma pacaleasca (sau ceva de genu', nu mai stiu exact care era status-ul)