| Oxanelyy a întrebat:

vreau un tatuaj mic ceva scris cuvinte din viata in engleza ajutati-ma va rog!

10 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

In God we trust... all others cash

| Azµre a răspuns:

De ce ți-ai face un tatuaj, îți strici corpul, treaba ta.

| Oxanelyy explică (pentru Azµre):

Pai de ce mil strik imi fac doar unu si acel mic. vreau sal am ca amentire

| Azµre a răspuns (pentru Oxanelyy):

Amintire pentru ce anume? În viitor se va degrada și va arăta oribil.

| Oxanelyy explică (pentru Azµre):

Asta deacum ii problema meahappy

| MrSoapte a răspuns:

Is your reason for masturbating

| PassingBY a răspuns:

Gândeşte-te că un tatuaj îl ai toată viaţa. Nu îţi zic să nu îţi faci. Treaba ta. Cred doar că ar trebui să însemne ceva pentru tine, nu pentru cineva de pe site'ul ăsta. Aşteaptă şi când vei şti ce să îţi tatuezi, fă-o!

| Oxanelyy explică (pentru PassingBY):

Mh. si normal ca nu-i pentru nimeni de aici!

| Erika3001 a răspuns:

People say that nothing is impossible, but I do nothing everyday! tongue

| Taker a răspuns:

''Only God can Judge Me''