| Shnitzy1324 a întrebat:

vreau va rog mult sa ma ajutati pentru ca deacum nici nu stiu ce sa mai fac.Imi place de un baiat, el a zis ca nu ca are deacum prietena.
Dar eu nu pot ca sa nu ma gindesc la el crying imi place enorm si nu ma ajuta nimic niciun HOBBY! Ce sa faac?

Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Stai linistita!
Nu plange si nu dispera! la varsta voastra relatiile se termina la fel de repede precum incep!
Sa inteleg ca i-ai cerut sa fie prietenul tau si acesta e raspunsul pe care l-ai primit?
Poate nu e interesat de tine sau poate chiar o place pe acea fata!
Tot ce poti face e sa te apropii de el, sa il faci sa tina la tine in primul rand ca la o prietena foarte buna, sa afli cum gandeste, ce simte, sa ii stii programul, astfel incat sa ii iesi in cale mereu, ca din intamplare, sa mergeti impreuna spre/de la scoala, sa va sfatuiti la teme daca sunteti de o varsta... daca te apropii de el, tu vei fi fericita ca-l ai aproape iar el va capata incredere in tine si te va privi cu alti ochi!

1 răspuns: