| racara a întrebat:

Buna,vrem sa plecam cu prietenii sa-l vedem pe un baiat la armata. Ce surpriza putem sa-i facem?

Răspuns Câştigător
| DeeaV a răspuns:

Si mai bine, du-i mancare facuta de mama lui! Ia legatura cu ea si spune-i sa ii gateasca ce ii place lui cel mai mult ^_^

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ii duceti o papusa gonflabila laughing)

| kar1GaNNN a răspuns:

I-ai putea duce niste pancove facute de mama ta, se va bucura foarte mult, fiindca in armata nu traiesti ca boierii ci acolo trebuie sa muncesti sa sa executi ordine la fel ca un caine de politie.

Dar sunt sigur ca daca va vede pe voi se va bucura cel mai mult.

Voi a-ti fi surpriza ideala.

| Soph3fab5u a răspuns:

Viol surpriza