| Alexa33333333333 a întrebat:

)) Vrem sa ii facem o surpriza dirigintei acum la sfirsitul anului scolar happy dar ce putem sa facem? ce cadou putem sa-i luam?

Răspuns Câştigător
| AlexutzaBha a răspuns:

Buna!
Eu ti-as recomanda sa vorbiti cu profesori vostri despre asta sa faceti o mica petrecere in clasa voastra si sainvitati profesori colegi dirigintei tale... sa puneti fiecare o suma de bani si sa faceti o poza cu toti proferi si clasa voasta si sa o puneti intr-o rama frumos aranjata ca si un cadou si o scrisoare ceva cu un mesaj frumos de ex: `` sunteti cea mai buna diriginta din cate am avut. Ati fost ca o mama pentru noi si mereu ne ati ajutat cand ne a fost greu...`` ceva de genu. Si sa cumparati niste prajituri suc si sa faceti cum ar fi ziua voastra numa ca faceti pentru diriginta voastra.
si cam atat mi-a trecut prin cap acuma...
Sper ca te am ajutat!

ceau:*

3 răspunsuri:
| Angelsareclosetoyou a răspuns:

Pute-ti sa-i luati bijuterii daca ii plac sau un tablou, un tort mare ori o poza in rama cu toata clasa care sa contina un mesaj.

| darkmycs1 a răspuns:

Puneti toti bani si luati un ceas frumos Un Rolex ceva te asigur ca ii va placea

| Mary571 a răspuns:

In ce clasa esti? Noi de exemplu ii facem un slide din ultimii 2 ani, si noi de obicei ii luam flori sau genti.Gandeste-te!