| alleyy a întrebat:

Bunawinking. vroiam sa stiu si eu din punctul vostru de vedere ce apreciatzi cel mai mult la persoana de langa voi (iubit/iubita)?

Răspuns Câştigător
| marrr a răspuns:

Apreciez faptul ca isi rupe putin din timpul sau pentru a sta cu mine si a ma face fericita, apreciez cuvintele frumoase pe care mi le spune, apreciez fiecare imbratisare si pupic, fiecare moment petrecut alaturi de el.

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sinceritatea.Nu pura, ca din aia nu am nici euoh go on
Bunele maniere.Umorul si prezenta de spirittongue

April
| April a răspuns:

Sinceritatea si empatia(capacitatea de a-l intelege pe celalalt).

| Georgiana_1584 a răspuns:

Eu cred in mare parte ca trebuie sa apreciem totul la o persoana, mai ales cand aceea persoana este partenerul de viata, sa incercam sa intelegem aceea persoana si apoi sa tragem concluzii, in mare parte o sa descoperim mai multe calitati bune decat rele, toti avem calitati numai ca ele trebuie puse in practica, si nu trebuie sa facem mare efort si aici ma refer si la barbati si la femei. Putem fi si tandri, iubitori, cu simtul umorului si al raspunderi asta doar sa punem in practica.

| rosto a răspuns:

Tot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna sunt fata, eu apreciez modul cum arata, sinceritatea, calmul, inteligenta, sa nu consume alcool prea mult, sa fie o persoana cu, care pot discuta orice, deci sa fim prieteni.