| AdelinaChp a întrebat:

Buna :X

Am la dirigentie o tema intitulata " Alegerile mele. Interesele mele. " tongue
Trebuie sa fac un proiect pe aceasta tema happy aveti cumva niste idei in legatura cu aceasta tema si pe care sa le pot pune intr-un proiect?batting eyelashes

Ms anticipat kiss fundis`aa + votulet :X zBye puppy dog eyes :X

1 răspuns:
| Visatoarea a răspuns:

Poti sublinia visele tale pentru viitor.Ce esti in momentul de fata, ce iti doresti sa fi, si ce eforturi ar trebui sa depui pentru a obtine asta.