| anonim_4396 a întrebat:

Buna love struck. Am si eu nevoie de cat mai multe pareri >:". Am o prietena cu care ma intelegeam bine, dar de la un timp mi se pare ca ma evita. Initial am fost amandoua invitate la o petrecere, dar nu a mai putut merge prietena mea, iar parintii mei nu ma lasa daca nu vine nici ea. Si m`am gandit ca poate ne vedem in ziua in care e petrecerea, sa ma stam de vorba deoarece nu ne-am mai vazut de vreo luna. Si azi, am intrebat`o daca ne vedem. Si mi-a spus ca nu crede ca va iesi, desi eu cred ca o va face, si sigur nu ma va chema si pe mine. Acuma stau si ma gandesc daca nu cumva nu ma mai suporta. straight face.

1 răspuns:
| ionutzalexo a răspuns:

Discuta cu ea poate ii s-a intamplat ceva cu ea si de aceea poate ca s-a retrat si nu mai socializeaza cu nimeni probabil ca asteapta sa-i fi cu adevarat cu prietena multa bafta