| sεcяεт a întrebat:

Buna love struck. Am si eu sa va spun cevabatting eyelashes. Ma rog ca oricare aveam si eu o curiozitate oh go on sa vad ce e cu fumatul asta, ca multi altii. Si am mers cu unii sa incerc dar ca sa fie si o incurcatura prietenul lu' tati m-a vazut, dar inca nu i-a zis si a trecut destul de atunci. Am trecut de mult peste faza asta dar acum m-am certat cu acel prueten al tatei si imi e sa nu-i spuna. In fine, cand am mers la tara am mai mers cu astia sa fumeze ei si am fumat si eu cu ei, cam 2 tigari si nu sunt dependenta dar totusi iar m-a vazut cineva oh go on. Sa i zic hiar eu tatei sa sa astept sa vad daca va afla? straight face Fundita love struck

Răspuns Câştigător
| Morena30 a răspuns:

Buna.Parerea mea e ca ar trebui sa ii spui tu si sa gasesti anumite scuze ceva gen :"Tati am fumat dar a fost o prostie, o simpla curiozitate dar iti promit ca nu sa mai fac etc". Poate la inceput o sa fie suprins dar faptul ca tie iti pare rau si chiar tu i-ai marturisit este o bila alba.Succes si sfatul meu e sa te lasi pentru ca nu te ajuta cu nimic oh go on

1 răspuns:
| QuizMaster a răspuns:

Si eu fumez si mi-am facut griji aiurea,mai ales ca am toate rudele in acelasi oras(unchiu,matusa,nasu,nasa, bunicii de ambele parti, parintii) deci avea cine sa ma recunoasca.Si pana la urma nu ma parat nimeni desii m-a vazut multa lume.

Nui spune,o sa primesti mustarari,pedepse,restictii etc...Poate nu o sai spuna nimeni.Ce ar castiga daca iar spune? Traim in Romania, si tuturor ne pasa numai de noi, nu de prietenii nosrtii sau de copii lor. Femeile sunt mai predispuse la barfa/para nu barbatii. Sper ca team ajutat.Continua sa fumezi si simtete bine happy

Daca mai ai dileme/probleme/intrebari legate de fumat contacteaza-ma la id black_starace

funda?