| anonim_4396 a întrebat:

Buna :x Deci chiar nu mai stiu cum sa ma imbrac la scoala :P sunt in clasa a 9`a... am haine si elegante si sport :) aveti ceva idei? >: si parul cum as putea sa mi`l fac :-? il am cam asa de lung http://weheartit.com/entry/15106795 dar saten;) Multumesc! :-* Funda >:D<

1 răspuns:
| alexandra_3978 a răspuns:

Pai la par ai putea sa til prinzi in coama dar sa iti creponezi sau sa ti-l faci cret...la imbrakaminte mie mi-ar placea in niste blugi cu tur si o bluza eleganta:X