| bby a întrebat:

Buna love struck deci m-am saturat sa tot las aceleasi comentarii pe facebook : "frumoasa, draguta, skumpika, adorabila, minunata... "
dati'mi niste parere cum as mai putea comenta fotografiile prietenilorwinking
dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| sεcяεт a răspuns:

1. Cat imi placee =p~
2. Asta imi place cel mai mult puppy dog eyes
3. Te iubesc love struck
4. Uite la ea ce scumpa e big hug
5. Poza mea? puppy dog eyes
6. Ce bine iti sta asaa :*
7. Ai iesit superb!batting eyelashes
8. Esti de-a dreptul minunataa love struck
9. Like puppy dog eyes
10. Numele persoane. Exemplu : Mariaaaaa love struck
Fundita? love struck

3 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Uite ce mai zic eu:
1.Ador poza[si cu emoticoane, ce vrei tu]
2.Imi place mult cum ai iesit aici
3. Poti sa incepi sa zici cate ceva despre obiectele din jur,creaza un aer funnylaughing,si dupa sa spui ceva despre persoana,gen: "Usa aia face toata poza! Glumesc,ai iesit super!"
Comentarile din pacate trebuie sa vina de la sine, si depinde de poza, d-aia nu sunt asa inspiratalaughing.

| FetitaCuOchiVerzi a răspuns:

Fotogenica,bestiala,,superaba,excelenta,cool,dulce,ganditoare,simpatica,floricica cam atat imi trece prin cap acum FUNDA?

| NedelcuRemus a răspuns:

Pai hai sa-ti spun poti sa zici ca sunt misto, tare dragute, sa pui comentari hazli.Adica tot ce vezi sa scrii acolo. Funda?