| juststtefana a întrebat:

happy
De ce pe Facebook nu pot da Like la nici o poza si nici nu pot comenta?
Tin sa mentionez ca asa mi se intampla la fotografiile tuturor prietenilor.

4 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Ai cont pe Facebook? Daca n-ai fa-ti si se rezolva problema.

| madalinutza1876 a răspuns:

Pai poate fii din cauza contului de facebook poti sa-ti faci altul.Dar asigura-te ca acei prieteni de care vorbesti tu sunt chiar prieteni cu tine pe facebook pentru ca s-ar putea ca tu sa nu fii prieteni cu ei si sa nu mearga sa dai like sa com!
Sper ca te-am ajutat!

| elenamonica94 a răspuns:

Sall poate ca de aia ca persoanele pe care nu le ai si ai intrat pe e adresa la alta nu poti scrie con doar daca ai trimiti ei ca o cunosti poti... dupa trebuie sa astepti sati deie ca te cunoste si numai atunci poti sai scrii comentari.,...

| strengareatza a răspuns:

Incearca sa-ti faci alt cont pe facebook.