| Ls a întrebat:

Bunalove struck
spuneti. mi si mie pentru ce este batonul pentru tratarea petelor de la avon! pentru pete pe fata sau pentru cosuri? pentru ca a, facut comanda si nu stiu pentru ce este, iar pe net nu am gasit.
Mersi.
[FUUNDA]

1 răspuns:
| kiki a răspuns:

Salut.este cel mai minunat din lume! am avut atate probleme de numa cu cosurile si acest baton m-a salvat.il folosesc de cand a aparut si as muri fara el.mereu am provizii de batoane.imi cumpar mereu cate 3 sau 4.este formidabil.un baton fermecat.il recomand cu cea mai mare caldura si sinceritate.de la avon.clearskin se numeste