| AdelinaChp a întrebat:

Buna :X

Vreau niste status ( nu ff multe dar sa fie consistente ) prin care sa. i arat fostului meu prieten ca nu. mi mai pasa de el si ca e de domeniul trecutului oh go on

mersi kiss cele mai frumoasee funda si voturi toti :X

Răspuns Câştigător
| ByasiAtat a răspuns:

Uite iti dau eu un site de status ca si eu de acolo imi iau http://annamarya15.wordpress.com/statusurix/pareri/ si cand ai nevoiee! imediat! Sper ca te-am ajutat! fundita?:D

5 răspunsuri:
| TPMTotiPentruMine a răspuns:

``tin sa iti spun ca ai fost de cea mai proasta calitatelove struck`` asa l`am scos din minti pe fostulrolling on the floor))

| TPMTotiPentruMine a răspuns:

Funda?big grin

| isabella_7213 a răspuns:

"Privesteo dar stai departe, caci nu te mai vrea"batting eyelashes
sau
"Nu te-ai gandit vreodata ca ai s-o pierzi ai crezut in povesti(ai crezut in ochii ei verzi) " doar daca ai ochi verzi laughing) e dintr-o melodiehee hee

funda?

| skk1z0 a răspuns:

T e iubesc atat de mult incat pot renunta la tine

Dragul meu iubit prost al tracu si tampit iti trimit din departare, un ceaun si o caldare si ca semn ca te yubesk drept in cap ty le trantesk -

De cind nu esti linga mine ma simt ma liber. sa stii ca libertatea e un drum ce duce spre un nou inceput sa stii ca iti multumesc ca nu estii lina mine :

| skk1z0 a răspuns:

T e iubesc atat de mult incat pot renunta la tine

Dragul meu iubit prost al tracu si tampit iti trimit din departare,un ceaun si o caldare si ca semn ca te yubesk drept in cap ty le trantesk -

De cind nu esti linga mine ma simt ma liber . sa stii ca libertatea e un drum ce duce spre un nou inceput sa stii ca iti multumesc ca nu estii lina mine :