| ingeras14 a întrebat:

Bunalove strucklove struck....Va rog unde gasesc episoade din "Fara sani nu exista paradis" puppy dog eyes? big grin rolling eyes

5 răspunsuri:
| AndreeA_4571 a răspuns:

Incearca pe www.acasatv.ro vezi si tu daca gasesti ceva pe acolo. :x

| biancabellaa a răspuns:

Yotube is your friend

| ingeras14 explică:

Nu vreau sa vad ce se inampla mai departebatting eyelashes... vreau sa vad episoadele care nu le-am vazut sadbatting eyelashes

| missME a răspuns:

Cauta pe youtube...
daca vrei sa vezi ce se va intampla mai departe, mai bine nu te grabi si astepta sa vezi la tv, e mai palpitant si mai interesantwinking