| anonim_4396 a întrebat:

ziceti-mi si mie ceva bancuri...
adica mna...sa fie funny...care stiti voibig grin

2 răspunsuri:
| andrei a răspuns:

Un om avea un cal si calul nu avea nimic impotriva

Un om mergea pe cal pana a cazut de pe el.

Un om avea 2 copii unu era destept si celalat era sa il calce masina

www.bancuri.biz

Bafta!

| robert08 a răspuns:

Doua bufinte stau pe gard la un momentdat una dintre ele zice buhuhu dar cealalta buhuhu la mata ca mai speriat

un motan se plimba pe camp si vaca-i spune asa de mic si ti-a dat mustata la care motanul si tu asa de mare si tot fara sutien

de ce stau gainile pe gard? ca sa le vada cocosii copanele?

de ce cotcodacesc gainile dupa ce fac oua? sunt bucuroase ca nu au ramas insarcinate

de ce se scutura gainile dupa ce le calca cocosul? isi ridica chilotii