| andrey_8401 a întrebat:

am 14 ani, si am un spatiu intre cei 2 dinti de sus din fata, am auzit ca acestia se vor uni cand o sa imi cada toate masele care mai sunt de cazut sau cand o sa-mi creasca masele de minte e adevarat?

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Da,e adevărat, dar depinde de dantura fiecăruia.

| bambolina07 a răspuns:

Deci sunt persoane ca si mine de altfel care nu au schimbat masele.iar maselele de minte e posibil sa nu iti creasca niciodata sau sa iti creasca foarte tarziu.mie mi-a dat maseaua de minte acum la 21 de ani ...deci parerea mea mai bine du-te la dentist sa iti puna aparat. oricum e cool si am vazut k se poarta...nu sta asa ca se poate sa nu se apropie
funda?

| Iulia_7157 a răspuns:

Foarte multe vedete au loc intre dinti(madonna, vanesa paradise...)uneori acest spatiu personalizeaza si nu e numaidecit sa ti-l indrepti...insa e alegerea tahappy