| nutu222 a întrebat:

Am 14 ani si pennisul meu in erectie are 11 cm. Precizez ca, cand am fost mic am avut fimoza dar cred ca s-a tratat adica nu sunt circumcis dar oricum se decaloteaza... Ar trebui sa ma ingrijorez? Cred ca mai are timp sa creasca.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Borcan500 a răspuns:

Da stai si la linistit ca mai creste si eu pe la 14 am avut 12 cm, si pe la 16 am avut 17 ..in prezent nu stiu ca nu l-am masurat de mult...

2 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

De crescut. creste.
daca nu mai ai fimoza e foarte bine. vezi daca poti decalota de tot

| Dan_Sava_1997 a răspuns:

12 e marimea medie in roamnia...