| croissant a întrebat:

Bună ziua. Am avut o întâmplare mai ciudată. Va rog sa nu radeti. M-am epilat cu bigul in zona intina si ma doare putin între fund sa spun așa. Cred ca m-am tăiat. Ce pot face? Am decis sa ma fac nu mai la salon de acum încolo

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Nu este deloc ciudata, este la ordinea zilei atunci cand te epilezi cu bigul sa te iriti sau sa te tai. De aia nici nu prea e recomandat. Nu mai zic ca e foarte incomod.
Mergi la farmacie si cere o crema. Fluocinolon stiu ca e foarte buna. Si data viitoare, ca sa nu se mai intample asta, cauta alta modalitate de epilare.

1 răspuns:
| FaraNumePls a răspuns:

Du te la salon.
PAI ce sa faci? Nu ai ce sa facihappy eventual da cu niște crema, o sa ti treaca dupa vreo zi, maxim doua.