| Sebijunior1 a întrebat:

Buna ziua!, am făcut un cont fals de Instagram și am înjurat diferiți oameni și poze cu iei...
Plus ca am făcut canale de yt cu iei și am trimis link sa vadălaughing)
Ma poate găsi politia plus ca am FOLOSIT un VPNlaughing)) DECIhappy IP meu nu poate fi găsit

5 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Ai făcut conturi false de Instagram, hahahaha și ai înjurat oameni hahahahaha, și apoi ai făcut canale de YouTube, hahahahahahahaha, și le-ai dat linkurile să vadă, hahahahah. Ești un adevărat comediant, nu-i așa? Hahahahahahahaha.

PS: eram ironic.

Grow the f*ck up.

(-_- )

| 1997onur a răspuns:

Vei avea probleme cu poliția.

| 1997onur a răspuns:

Toxic kid )))

Nu-i bine ce faci o sa ai probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai distrat. Mai încolo te vei distra la fel de bine în biroul unui polițist, sectorul penal.

| UnulSimplu312 a răspuns:

Da normal ca te poate gasi politia pentru ca ei au tehnologie mult mai avansata