| denisTiky a întrebat:

Ma suna o persoana cu numar privat, cum pot sa aflu cine este? Ma jigneste si posteaza pe un cont de Instagram poze in ipostaze aiurea cu mine si cu alti oameni. Ar avea ce sa ii faca politia?

8 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Vor fi tare bucrosi politistii, atunci cand vor vedea pozele!

| Dalmore a răspuns:

Da, du-te!

| denisTiky explică:

Ce sa bag? Cee? Tu esti nebun, nu intelegi ca omu doar ma suna, nu stiu cine este, ma suna cu numar privat, pune poze cu o gramada de oameni in diferite ipostaze cringe. o gramada de lume vrea sa afle cine este acest om... crezi ca nu l-as bate daca l-as gasi?

Răspuns utilizator avertizat
| barosanu69 a răspuns:

Da normal, du-te la politie

| Mariusgeo a răspuns:

Sigur ca da.

| Ilyas420 a răspuns:

Mergi la o sectie de politie si fa o plangere.

| Nuvreausapunnume342 a răspuns:

Du-te si vorbeste cu parintii tai apoi la o sectie de politie! ei pot sa afle cine e!