| Ovidiu02 a întrebat:

Buna ziua! Am nevoie urgent de un raspuns! Legat de programul Work and Travel: Sesiunea facultatii mele incepe odata cu experienta work and travel. Cum reusesc eu sa dau si examenele din sesiune si sa plec in state? Trebuie sa plec macar cu o zi mai devreme si dau sesiunea de acolo? Orice sfat, sincer, este bine primit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

și dau sesiunea de acolo?
În nici un caz nu ți se va accepta asta.
Poți să nu te prezinți la examene și să le dai în sesiunea de toamnă.