| Ivanov_Andrei_1999 a întrebat:

Bună ziua
Am o intrebare.
Daca am 17 ani,si sunt in Franța,aş putea veni singur acasa cu ceva(avion, autocar, masina)
ținând cont ca am plecat in franta cu tatal meu si am avut procura.
Deci as vrea sa stiu daca pot.
Dau funda.
Sper sa ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă ai procură bineînțeles că poți.

| DeeaRoxana a răspuns:

Cred că da... Auzisem la un moment dat de nepoata unei prietene
Era minoră și a venit din Italia singura cu avionul, doar când pleci trebuie sa fi predat pe semnătura și când ajungi aici sa te aștepte cineva care te ia tot pe semnătura...
Am auzit o discuție din treacăt, dar e posibil... Poate cineva știe mai multe detalii?