| Ushhher a întrebat:

Buna ziua
am o pereche de porumbei voltati si femela mi-a facut un ou. Am schimbat perechea intr-o cusca si oul cu ei.
Intrebare: Il va recunoaste femela pe ou ca e al ei si il va mai cloci, nu stiu ce sa fac
P.S. I-am mutat din cauza frigului si de a nu ingheta oul...
Scz de categorie dar e cea mai populata

1 răspuns:
| Claudiuu7 a răspuns:

E cam tarziu pentru raspuns, poate ai aflat deja, dar daca muti ouale de la porumbei in alt loc de unde le-au facut ei sigur nu le mai clocesc, si cu puii se intampla la fel, nu ii mai hranesc. Daca mai ai intrebari despre porumbei nu ezita sa ma intrabi.