| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua!

Am o problemă. Săptămâna trecută eram cu un prieten la liceu și ne-a chemat un băiat la el pe undeva prin curtea liceului și a zis către noi, de ce va uitați după fetele alea și de ce le salutați? Și eu cu băiatul ala nu am zis nimic, am zis, dacă pe tine te deranjează nu le mai salutam și nu ne mai uităm după ele, îmi cer scuze. Și mi-e mi-a plăcut de o fată dintre cele 2. Și băiatul ăla a zis către băiatul celălalt că este supărat pe el și către mine a zis că este nervos. Eu mă gândesc că a zis la caterinca treabă asta că ne uitam după fete și normal au fost și fetele de fată acolo și eu nu l-am văzut să zică la caterincă că s-a văzut pe față lui. Și băiatul ala avea parul prins în coadă și avea un pic de mușchi așa și coșuri pe fața, mi-a zis un prieten care îl cunoaște că este bătăuș să stai departe de el că de te pui cu el te pui cu Dracu. Și băiatul ăla cu coadă și cu coșuri și cu un pic de mușchi înainte dădea noroc cu mine și mă saluta și acum nu știu ce s-a întâmplat, de la o înțelegere prietenească gen așa prin salut și dat noroc poți ajunge la chestii urâte. Către mine a zis aveți grijă. Vreau să vă spun că m-a luat frica de el acum după ce s-a întâmplat, că de exemplu când trec pe coridor la liceu să nu zică ceva sau să înceapă cu vorbe urâte. Oare este invidie că le salutam și ne uitam după ele? Și o fată dintre alea doua când a fost de față știu că a mai zis și ea nu știu ce că da ceva de genu. M-a supărat tipul ăla si m-a enervat. Dar nu vreau să îmbunătățesc situația asta că s-ar putea să fie probleme între mine și băiatul ăla cu părul prins în coadă și la fel și de prietenul meu crying( Sunt speriat tare crying( Mai are rost să-l salut și să dau noroc cu acea persoană?

Vă rog ajutați-ma crying( Ce este de făcut, dacă continuă cu chestia asta? Să anunț directoarea? Sau iau ceva masuri pe treaba asta? Sincer nu m-am uitat așa de exagerat după fetele alea ca un nebun. Dar nu-mi place că s-a luat așa și m-a amenințat crying(

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Mda... nu te mai uita dupa fetele alea, nu ca asta ar fi ok ca nu-s slugele lui dar sa nu te pui rau cu idiotul acela ca prostului nu stii ce-i duce capul! Gasesti tu altele, asta nu-i o problema iar pe idiot evita-l iar daca treci pe langa el nu-l baga in seama, fii indiferent cu el, fa asa ca si cum nici nu l-ai vedea! Asta o sa-l enerveze rau dar nu are ce face iar daca se leaga de tine spune-i ca-l reclami la politie, ca ai o ruda care munceste in politie, asta ii va da de gandit si va incerca sa se faca iar prietenul tau, spune-i da, da dar evita-l in continuare, o astfel de persoana nu face bine anturajului tau!

| Brizbriz a răspuns:

Intreaba-l ce il ph00te pe el grija?!?
fetele sunt proprietatea lui?!?

| FredericChopin a răspuns:

Deci ai 2 variante 1 intreab o pe fata de fata cu el de cine i place si DACA ai NOROC si i place de tine NU ARE CE SA TI FACA nu o sa scoata un DUTR DRACULULUI o sa i se inmoaie PICIORELE o sa vreie sa vorbeasca nu o sa poate o sa tolocaneasca ceva si apoi n-o sa-l mai VEZI o perioada si cam asta e si 2 te BATI parte n parte cu el daca ai un antrenor bun poti castiga dar asta presupune FOARTE MULT YTIMP pierdut ma rog nu i chiar pierdut dar ...CAND IUBESTI PE CINEVA cu adevarat LUPTI pana la CAPAT Sau mai ai o varianta sa l reclami la poitie dar astanue o varianta ca daca ge prinde noaptea... Da succes PS NU TE lasa