| Bogdan8990 a întrebat:

Biletul meu de transport pentru autobuz in oras l-a primit altcineva din clasa(nu s-a aflat cine ) si acum nu mai pot sa circul gratis cu autobuzul. As vrea sa stiu si eu cum fac(daca am voie?) rost de unul nou. Daca nu ati inteles prea bine ce am vrut sa spun puteti sa mai lasati intrebari si sa imi spuneti nelamuririle voastre. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Elena9328 a răspuns:

De ce nu întrebi in clasa?! Cine e nemernicul. Du-te la cei de transporturi, unde ai făcut abonamentul și spune le că l ai pierdut. Îți vor face altul.