| Mihai_Vlad_1998 a întrebat:

Am si eu o nelamurire....in ceea ce consta viitorul meu si as vrea niste pareri de la cei care cunosc sau au niste informatii sigure. Ce pistliceala merita sa fac dintre asistent medical generalist si bucatar? Si cursul de calificare ca barman? Care dintre aceste meserii sunt mai bine platite in strainatate? Multumesc!

1 răspuns:
| neacsumihai2009 a răspuns:

In strainatate esti tentat sa spui ca mai tot e platit mai bine, insa raportat la nivelul de trai de aici. Daca te raportezi la nivelul de trai de acolo, e fix cam cat ai castiga si aici. As sugera sa incerci altceva.