| anonim_4396 a întrebat:

ati putea sa imi spune-ti si mie niste "retete" de ingrasare? Deoarece sunt prea slaba pentru varsta mea si as dori sa mai pun minim 5 kg pe mine.Sunt fericita si daca pun 5 kg insa vreau sa ma ingras neaparatsad imi doresc enorm.De cand ma stiu am fost slaba, niciodata nu am fost si eu bine proportionata, hai cu exceptia cazului cand eram mica chiar eram grasuta.Insa parca din clasa a 5 nu ma mai pot ingrasa deloc.Decat pun 2-3 kg pe mine dar tot nu se vad si parca in cateva zile le dau jos.Eu sport nu fac, stau foarte mult fara sa fac cevastraight faceNu inteleg. Voi ce spuneti? Eu am 14 ani, 1.55 inaltime si 36 kg sad

Răspuns Câştigător
| citron a răspuns:

Pooooi... tu la inaltimea pe care o ai trebuie sa cantaresti 45 de kg Retete de ingrasare nu stiu, dar acum depinde si de metabolismul tau, poti manca foarte mult fara a asimila. cel mai indicat este sa mergi impreuna cu mama ta la un doctor