| albertbratu a întrebat:

Buna ziua! Azi am completat listele pentru licee si am pus din greseala pe fisa acelasi cod de optiuni.Am reverificat foaia la scoala tipizata si era la optiunea dublata xxx.Nu am mai completat din nou fisa deoarece diriga a zis ca sare peste.Este posibil sa se intample ceva sa raman pe dinafara avand in vedere ca am 100 de optiuni fara aia 99? Se poate intampla sa se faca o eroare? Va rog, sa ma ajutati!

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Nu ramai pe dinafara pentru ca ai doar 99 de variante valide. Ramai pe dinafara doar daca optiunile nu au fost completate cu cap big grin