| IonutEu2003 a întrebat:

Cu privire la listele de completat pentru licee.
Pe voi in ce zi a săptămânii v-a chemat?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu e o regulă. Fiecare diriginte își planifică elevii cum vrea în intrevalul legal

| IonutEu2003 explică (pentru sierra1):

Eu ma gandeam ca este mai posibil sa ne cheme sâmbătă sau duminică, pentru ca in restul zilelor majoritatea părinților sunt la servici.

| sierra1 a răspuns (pentru IonutEu2003):

29 iunie – 3 iulie 2018 Absolventii de gimnaziu si parintii acestora vor completa optiunile in fisele de inscriere, asistati de diriginti.
Absolventii de gimnaziu care doresc sa participe la admitere in alt judet vor completa fisele de inscriere conform procedurii stabilite de Comisia Nationala de Admitere.

| Mihay2403 a răspuns:

Pe 29 iunie si 2 iulie. Deci de maine intr-o saptamana si de luni intr-o saptamana.Cred ca sunt aceleasi zile in toata tara.