| sorin10101 a întrebat:

Buna ziua de vreo 2 saptamani parca am fruntea paralizata nu o mai simt ....parca numai e comcomitenta cu gura si cand vorbesc parca nu vorbesc cu mintea vorbesc doar cu gura nu stiu cum sa va spun ..ma derajeaza foarte mult chestia asta sadinchid si ploapele foarte greu din cauza la fruntea asta...ce ar putea fi? o simt ca si cum ar fi frunta paralizata

2 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

Cred ca stiu la ce te referi. Am patit-o si eu de cateva ori si era din cauza aerului conditionat si ventilatorului. Probabil ca ai stat un timp prea indelungat aproape de unul dintre ele. Daca nu iti trece in cateva zile, ar trebui sa mergi la un control, fiindca nu mi se pare normal sa te tina atat de mult. Mie, de obicei, imi trece in maxim 3 zile.

| sorin10101 explică:

Chiar nu stie nimeni?sad