| mihaelaaaaaaaea a întrebat:

dupa cat timp pot sa ma dau cu deodorant la axila dupa epilatul cu ceara?

Răspuns Câştigător
| alinaiuliana89 a răspuns:

Salut, eu spun inainte de epilare cu ceara si dupa sa te dai cu pudra de copii, e ieftina 8, 9 lei una, ti se smulg firele bine de tot ca nu e pielea umeda, si dupa ce te epilezi si te dai cu pudra nu esti lipicios/a big grin noi asa facem la cursu de cosmetica, te poti da cu deodorant in cateva ore, sa nu te iriti, ideal ar fi sa iti iei unul care nu contine alcool, toate produsele care contin alcool distrug pielea sau o irita dupa epilat si asta in timp, se pierde din elasticitate si etc, am vazut persoana care folosea produse de bebelas de ani de zile de la sampon, crema pana la servetele umede, concluzia, la 70 de ani arata ca la 50, conteaza mult cum iti ingrijesti corpul big grin bafta

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

1-2 ore.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Dupa 3 ore

| cornelmircea1980 a răspuns:

Cu asta te poti da imediat dupa epilare

http://www.carrefour-online.ro/......_aloe_vera