| croissant a întrebat:

Bună ziua! In mod normal lucrez Intr o săptămână 4 zile și cealaltă săptămână 3 zile! Insa săptămână asta nu am chef sa vin la munca mâine! Am weekendul legat sâmbătă și duminică. Pot sa nu vin de exemplu sâmbătă și să vin sâmbătă viitoare cand eram normal libera?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai pe noi ne intrebi in loc sa iti intrebi angajatorul?

Daca ai un program stabilit nu cred ca tine de chef cand ai si cand nu

| haileewatson a răspuns:

Ne intrebi pe noi in loc sa intrebi seful?

| catalintgv a răspuns:

Pare ca suferi de un retard avansat, concluzie trasa in urma intrebarilor postate de tine de-a lungul timpului.