| piersicutapufoasa a întrebat:

Prietenul meu va face luna aceasta 18 ani si nu stiu ce sa ii cumpar pentru ziua lui...va rog sa imi dati cateva sfaturi.

Răspuns Câştigător
| Aannddrraaaaa a răspuns:

E o varsta frumoasalove struck! pai ii poti lua un tort frumos o sampaniehee hee.si daca mai vrei ceva sa-i mai iei gandeste-te bine tu ce gusturi are(ceasuri. ursuleti daca ii plac. bratari de argint(aur).)big grin

1 răspuns:
| odorash a răspuns:

Salut
pot sa te sfatui s-ai faci cadou o cana de genul http://www.cadouri-funny.eu/......lizate.htm
e un cadou perfect, ti-o spun din propria experienta!
funda?