| BluePhoenix a întrebat:

happy
S-a operat cineva de „hidrocel"?
În vara acestui an am stat internat în spital timp de 5 zile pe baza că am hidrocel. În aceste 5 zile mi s-a oferit un tratament pe baza de injecții care mi-a mai remediat boala. Doctor-ul mi-a spus că dacă acest hidrocel reapare, se va interveni chirurgical (operație). Poate cineva să-mi spună cum este după operație? Câte zile/săptămâni o să se mai simtă durerea din testicul?

1 răspuns:
| kiryto a răspuns:

Durere n-ai sa simti dupa operatie dar va fi foarte greu sa mergi un timp