| SweetDead a întrebat:

Buna ziua TPU! Am 15 ani 56 Kg si 1.73 inaltime.
As dori sa ma apuc de cateva exercitii fizice pentru abdomen si pectorali. Va rog daca imi puteti recomanda cateva exercitii as fii recunoscator.

P.S: Sa nu fie nici foarte obositoare dar nici foarte usoare.

Va multumesc!

2 răspunsuri:
| 010123 a răspuns:

Genoflexuni, alergari; dar nu facute de pomana (in fiecare zi, cu exceptia zilelor cand esti bolnav).

| CulturistuCris a răspuns:

Hai cu mine la betoane 50 de lei pe zi si e si in loc de sala intr-o luna iesi numai fibra big grin