| ZmeuricaXD a întrebat:

TPU. Am o intrebare, va rog ajutati-ma puppy dog eyes

Vreau nume frumoase pentru chat de fete sa fie numele da nu de ex : Alexandra... etc. Nu vreau de astea big grin.
Cine imi da cele mai multe si frumoase are funda
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Capsunicax3 a răspuns:

Aaa. pai. poti sa-ti pui.:
CapsuuXd : Dedu : Adaa1 : Alexubesk : Besky : GirlKyBaa.: qCiio : Iipunct : Bebelina : Bebitzaa : Zambarici : LookAtMe.: Smile.: Fishy1 : Ciresiicaa : ZambesteAleTeIubeste.: Zamii : lOyou : Beshh : Bijou.: Floeu : Okiii : Donk : Flavv : Sunt multe. trebuie sa ai imaginatie... Sau gandeste-te la obiectele din jurul tau.happy si inventeaza nume.happy un exemplu. Dulap- Lapyy.happy Bafta.:* Fundaa?puppy dog eyespuppy dog eyes

2 răspunsuri:
| elissaB a răspuns:

Adina,Aida,Sonya,Beatrice,Maya,Hanna,Clara,Ruana,Alesia,Iris.

| ZmeuricaXD explică (pentru elissaB):

Nu vreau numa de astea x_X