| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna Ziua TPU happy. Am problema la jocul sims.Eu mi-am instalat sims 2 iar apoi le-am instalat si pe celelalte. Mi-am instalat si sims apartment life si il pornesc. apoi imi apare This application was crashed..Ma puteti ajuta va rog?

1 răspuns:
| JustMeForever123 a răspuns:

Si eu joc Sims big grin si mie imi apare mereu asa cand pornesc Sims 3 dar apas pe x si gata. Daca nu merge nici asa, reinstaleaza-l din nou. Poate ai gresit ceva in timpul descarcarii. Numa' bine happy