| Pandele_Cristian_1997 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am stat si eu 4-5 ore la soare fara crema de soare ( protectie soloara ). M-am bronzat tare..si mi s-a inrosit piele si ma durea. Dupa ce mi-a trecut durerea si putin din bronz mi-au aparut pe spate niste alunite NEIESITE DIN RELIEF si micuie asa ca niste pete in zona in care am fost bronzat. Are ceva? Sunt cancerigene? Mentionez inca odata sunt de la soare. Nu sunt iesite din relief si sunt mici si maronii. Mi-au aparut in zona in care am fost bronzat.
Cel mai bun raspuns are FUNDA! big grin

1 răspuns:
| Diana3457 a răspuns:

Eu zic sa mergi la doctor ca el iti va da o crema sau ceva si vor disparea.