| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua,TPU!Deci fiind inalta si slaba,am avut mereu o problema cu blugii. Cei care imi vin in talie sunt prea scurti. Adica , abia imi acopera glezna. Si fiind cald afara,sunt nevoita sa imi iau adidasii. Si cand ma ridic de pe scaun,mi se ridica ridicol de mult. Daca i-as strange jos la glezna,s-ar mai ridica asa? thinking

1 răspuns:
| SecretNameAnne a răspuns:

Si eu am exact aceeasi problema! se poarta blugii sumetecati! poarta opincute sau pantofiori stilati! sti fata! da-i naibii de adidasi!