| ωєιя∂σ ℓα яαρσят a întrebat:

Bună ziua TPU. Păi am şi eu o problemă. Sunt a 8-a şi media mea de admitere se învârte pe la 9.76-9.78 şi vreau să intru la filo bilingv în Craiova unde media de admitere anul' trecut a fost 9.32. Credeţi că am şanse? Oare vor creşte cu mult mediile de admitere? Thanks. Celui mai bun răspuns îi dau fundiţă.

Răspuns Câştigător
| Adela50 a răspuns:

BUna.
Cred ca ai sanse.Anul trecut totusi s`a intrat cu media de 9.30.Eu zic ca ai sanse.
Bafta:*

7 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Ai sanse, normal. Doar sa iei si examenu de bilingv. happy

| lilboutique a răspuns:

Da, sigur ca ai sanse.
Trebuie doar sa ai incredere in tine si sa dai examenul de bilingvbig grin bafta multa!

| vlaaddd a răspuns:

Stai linistita, intrii unde vrei cu media aia.

| CudiDaKid a răspuns:

9. 76 :O:Owow

| iulyana a răspuns:

O sa intri fara probleme! happy

| x_7728 a răspuns:

Nu-ti fa griji, la ce medie ai vei intra unde iti doresti>big grin

| Mara_4803 a răspuns:

Nu sunt sigura dar cred ca ei medii bune