| SamsungElectronics a întrebat:

Bună ziua tuturor.

De ce unelte fete reacționează urat prin mesaje cu băieți?

De ce sunt asa unele fete?

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde ce le scriu baietii.

Bula
| Bula a răspuns:

Sa nu te miri, daca le consideri "unelte".

| RAY a răspuns:

1,Sunt prea bine crescute
2, sunt saturate de obsedați sexuali, fiecare baiat iti transmite acelasi lucru, vreau vaginul tau, pe deasupra nici nu e frumos, normal ca e frustrant

| Freya1 a răspuns:

Depinde de la caz la caz.
Sunt și fete prost crescute, mai sunt și cele ce deja sunt agasate de cineva și reacționează ca atare pentru ca s-au saturat etc.

| Celcestietot a răspuns:

Intalnesti fete mai smechere daca nu le iei de pe internet, aici sunt doar exceptii. Fii sociabil si treci la actiune in viata realawinking

| sabin89 a răspuns:

Sunt milioane de fete în țară și mai multe în lume. Poate doar niște sondaje făcute pe eșantioane de câte o mie și ceva ne-ar putea da o idee asupra motivelor. Așa, noi aici, fără niciun sondaj, nu avem cum. Decât să zicem ceva la întâmplare, mai bine nu zicem.

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Din lipsa de educatie plus aroganta si frustrari prostesti si penibile.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Pentru ca uneltele sunt pentru reparatii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sunt antisociale sau frustrate acele fete pentru ca nu vad vreun motiv sa reacționeze asa cu atat mai mult dacă nu au vreo relație eventual în privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu cum ai reactiona in aceste circumstante daca cineva iti trimite abundent mesaje dar nu ii cunosti numarul si nu se prezinta ca fiind x-ulescu, iti trimite mesaje tarzii in miez de noapte, iti scrie mesaje de genul " cf " " printesica" etc... sau pur si simplu banuiesti sau stii ca este vorba de un obsedat sau dubios?!

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Probabil s au saturat sa fie abordate de tot felul de dubioși.

| LaviniuA a răspuns:

De unde sa stim noi? Depinde de fiecare.
Poate una si-a rupt o unghie, alta se oftica ca a mancat dulciuri si s-a ingrasat iar, alta e plictisita, alta poate e adepta lgbt.

| 120bulevard a răspuns:

Unele-s mai figurante, unele-s mai arogante, unele n-au chef de mecla ta, iti incerci norocul cum poti