| Roloisback a întrebat:

Buna ziua tuturor happy
Sunt un baiat de 14 ani si imi place foarte mult de o fata tot de varsta mea, dar si ea ma place mult pentru ca stam si vorbim ore intregi la telefon si ne-am marturisit asta si acea persoana mi-a spus ca vrea sa avem o relatie dar la vara, iar eu am fost de acord happy
Voi ce parere aveti :3?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice clipa care a trecut este de fapt un timp pierdut si duce cu sine in neant si cate o particica din prezumtiva iubire a voastra. Nu este oare pacat sa irositi fara motiv zi de zi si ceas de ceas o parte din aceasta prietenie care astfel se poate risipi in totalitate pana la vara mult asteptata? Mi se pare gresita o astfel de abordare, prin amanarea unei relatii iminente.

| Roloisback explică (pentru corbulalbrosu):

Mda si asta dar nu vreau sa fiu insistent big grin

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce la vara si nu acum daca tot va placeti reciproc? Cam suspicioasa fata asta.

| Roloisback explică (pentru anonim_4396):

Avem examen si nu nu este suspicioasa pentru ca avem clasele lipite una de alta si ne vedem zilnic big grin

| frostxtq a răspuns:

Poate ca nu e pregatita pentru o relatie acum, insa pana la vara se pot intampla multe. Poate sa gaseasca pe altu sau de ce nu, sa gasesti tu o alta fata.

| Roloisback explică (pentru frostxtq):

A mai avut relatii happy Si este pregatita doar ca ii este frica ca nu cumva sa ne distragem de la examene happy Asta e totul big grin Dar mersi de parere

| frostxtq a răspuns (pentru Roloisback):

Asta e un motiv ca sa amane relatia. Daca ar vrea sa fie cu tine ar fi si gata. Ce-i ca aveti examene? Eu am inceput o relatie inainte de Bacalaureat cu o luna. Iti dai seama ca nu ma puteam concentra. Stii cum a fost? Super. El s-a mutat la mine si am invatat impreuna. A facut asta pentru mine desi el trecuse de acea perioada. Am luat Bac-ul cu note aproape maxime datorita lui. De atunci suntem tot impreuna.

Examenele sunt un motiv sa nu fie cu tine. Si voi puteti sa invatati impreuna, sa iesiti in oras, vorbiti pe skype, invatati si acolo impreuna. Sunt soolutii, numai sa vrea.