| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un sfat va rog,si raspundeti cu seriozitate fara caterinca! Mi s-a intamplat anul acesta sa am un coleg nou de clasa si in prima zi cand am ajuns acasa am vazut ca m-a bagat pe facebook si am inceput sa vorbim,mi-a cerut sa ma mut cu el in banca, ne intelegem foarte bine acum. Vorbim despre aproape orice. Acum vreo doua zile m-a sunat si am vorbit ore intregi la telefon si din vorba in vorba i-am marturisit ca vreau sa-l sarut.Nu a dat niciun semn ca nu ar vrea,nu mi-a spus nimica ca nu i-ar placea.Mi-a zis ca ar accepta. Vreau sa zic ca mereu in ore cand vorbim(stam in aceeasi banca) se uita la buzele mele,imi face cu ochiul,imi zambeste.L-am intrebat ce-i place la mine si mi-a raspuns ca ii place tupeul meu,ca am avut tupeu sa ii spun ca vreau sa-l sarut,si eu i-am spus ca am tupeu si o sa fac treaba asta.Dar acum nu stiu cum sa-l iau,in ce imprejurare, ce sa-i spunsad Un sfat va rog!

Răspuns Câştigător
| tin4ik_5426 a răspuns:

Scoate-l la o plimbare prin parc pe undeva, si dupa ce mai stati de vorba cum va place voua, incearca sa te apropii jucindute cu el (of nu stiu daca ma intelegi big grin) adica il impingi il tragi inapoi cum vrei tu, apoi te apropii il saruti si gata! big grin da ai grija sarutal asa sa nu te uite! succes

10 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu ne-ai spus: l-ai sarutat?

| Justmeee a răspuns (pentru neutrino):

Nu l-am sarutat! Eu in privinta asta vreau un sfat! Cum sa-l iau undeva, ce sa-i spun ca sa vina?

| neutrino a răspuns (pentru Justmeee):

Pai el a acceptat ca tu sa-l saruti. Cheama-l undeva de o parte si tine-te de promisiune.

| Justmeee a răspuns (pentru neutrino):

Da i-am spus ca vreau sa-l sarut si nu a zis nimic ca nu ar vrea, deci vrea dar asteapta sa-mi fac curajlaughing

| IuliaMihaela20 a răspuns:

Pai spuneti sa va intalniti intr-un loc unde sa fiti numai voi, si sa-i zici daca chiar te place

| Justmeee a răspuns (pentru IuliaMihaela20):

Asa de felul meu nu sunt tupeista, dar cu el nu stiu de ce sunt asa deschisa si nu mi-a fost teama sa-i spun asta.Nu stiu acum cum sa-i spun sa vina cu mine undeva sa vorbim.sad

| astral a răspuns:

Nu ne-ai spus ce vârsta ai/aveti. În funcţie de vârsta putem să îti spunem ce abordare ai putea încerca!